Дошки TM «UKRBOARDS»

Дошки TM «UKRBOARDS» виготовляються в Україні з якісної та екологічної імпортної сировини. Покриття для написання має необхідну товщину і дозволяє повноцінно користуватися виробом 10-15 років, за умови дотримання правил експлуатації.
Важливо не використовувати абразивні засоби та хімічні сполуки для очищення поверхонь.
Для написання по аудиторних дошках використовувати тільки м’яку канцелярську крейду. Дозволяється вологе і сухе стирання.
Для нанесення написів на маркерних дошках потрібно обирати саме маркери для білих дошок. Перманентні або текстові маркери можуть залишити сліди, яких буде дуже важко, а то й неможливо позбутися.
Варто звернути увагу, що на кожній дошці для крейди чи маркеру є захисна плівка. Іноді вона зовсім непомітна, але перед початком експлуатації її необхідно зняти. Ця плівка захищає виріб від невеликих подряпин під час транспортування.
Наші дошки пропонуються виключно в рамці з анодованого алюмінію. Він не окислюється, допомагає тримати форму дошки, є легким та міцним. Особливо це важливо для коркових дошок, котрі найбільше підлягають впливу зміні температури та вологості.
Під робочою поверхнею є спеціальна пориста, полегшена і довговічна основа. Завдяки цьому будь-яку позицію з нашого асортименту можна кріпити як на звичайну стіну, так і на гіпсокартон.
Монтаж дошок не займає багато зусиль і часу. Проте дуже важливо, щоб кріплення відбувалось саме у 4-х місцях, крізь отвори у пластикових куточках. Куточки зроблені з якісного первинного пластику, що забезпечує надійність і безпечність монтажу, а також, при необхідності, можна легко демонтувати та знову розмістити дошку у потрібному місці.

Всі дошки TM «UKRBOARDS» виготовляються згідно всіх вимог відповідних інстанцій, про це свідчать документи які ви можете завантажити та ознайомитись з ними.


Назва
Дія
Лист Мінекономрозвитку України «про сертифікацію продукції» Завантажити
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи Завантажити