Дошки для навчальних закладів

Дошки для навчальних закладів це зазвичай дошки для письма крейдою. Якось так склалось з дуже давніх часів, що в більшості навчальних закладів користуються популярністю дошки по яким пишуть саме крейдою.

Всі дошки для письма крейдою поставляються з нанесеною на поверхню стрейчевою плівкою. Стрейчева плівка допомогає захистити поверхню від дрібних пошкоджень під час транспортування та в процесі монтажа. Безпосередньо перед використанням дошки потрібно по периметру під алюмінієвим профілем надрізати плівку та зняти її з дошки.

Для письма потрібно використовувати так названу м'яку крейду яка не містить абразивних частинок, таким чином дошка витримає свій термін використання.

Витирати дошки для письма крейдою потрібно сухою або вологою чистою губкою або ганчіркою. Якщо губку або ганчірку не переполоскувати то можуть бути розводи завдяки тому що крейда при взаємодії з водою стає брудом.

Нижче ви можете завантажити буклет (Дошки для навчальних закладів ТМ "UkrBoards") для ознайомлення з товарним асортиментом компанії.


Назва Дія
Буклет (Дошки для навчальних закладів ТМ "UkrBoards") частина 1 Завантажити
Буклет (Дошки для навчальних закладів ТМ "UkrBoards") частина 2 Завантажити